Cyklistika

ÚVODEM .....

Byl to můj jediný aktivní letní sport a chystám k němu návrat. Opustil jsem ho kvůli časové tísni v době mého zaměstnání. V mém stavu nezaměstnaného, který trvá 2 roky do současnosti, tak čas by byl, ale není s kým podnikat cyklistické výlety a projížďky. Postupem času za účelem přivýdělku v době nezaměstnaného došlo i na prodej kola - horské kolo EXPLORER.

Jelikož mezi mé zájmy patří jízda autem a vlastním Škoda Octavia, viz. jiná podsekce "Mé zájmy", tak jsem fanda této značky. Když jsem se dozvěděl, že Škoda má ve svém sortimentu také cyklistické doplňky a hlavně kola, tak jsem si hned našel své vysněné horské kolo. Je bílo zelné, jako vozidla kategorie Green Line. Takže až budu ve stavu zaměstnaného, mám v plánu koupi horského kola včetně Škoda. K tomu také držák kola na auto, abych si mohl své kolo vozit i na výlety, například na srazy Octavia Clubu.

Ještě zbývá najít někoho, přesněji nějakou cyklistku, která by se mnou jezdila na kole i autem na výlety a celým životem.... jsem z toho udělal seznamku ;-)